Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Doprava zadarmo pri objednávke nad 99€ viac info
Prihlásiť
0 Košík

O nás

...zo srdca lovel

Koncept lovel vznikol zo srdca. Vznikol z lásky k deťom, k štýlu, dizajnu a určite z lásky k práci. 
Ponuka lovel je hravá, ale drží si svoj osobitý štýl. Radi by sme vám dopriali wow efekt z nakupovania, z tovaru a zo zákazníckeho servisu.
Ponúkame dizajnové detské oblečenie s certifikátom Oeko -tex pre deti 0-12 rokov, sety rodinného oblečenia, nábytok a dekorácie so škandinávskym nádychom, hračky a štýlové produkty k starostivosti o dieťatko od slovenských a zahraničných výrobcov. 

Nie je našim cieľom preplniť ponuku množstvom tovaru. Naopak, výrobcov a produkty veľmi starostlivo vyberáme a pred zaradením do ponuky aj testujeme.

Záleží nám na vašej spokojnosti. Sami sme rodičia dvojčiat-chlapec a dievča. Chápeme potreby rodičov, vieme, že mať deti je úžasné, nie vždy však ľahké. Nespať niekoľko nocí po sebe, upravovať harmonogram dňa podľa spánku,  správne vybrať školu, škôlku,.. A na druhej strane tie úžasné objatia, tá hrdosť na pokroky, ktoré deti dokážu. Ten pocit, keď vám dieťa povie, že ste najlepšia mamka na svete...

Našim cieľom je ponúkať kvalitný, dizajnový, štýlový tovar, ktorý bežne v predajniach nenájdete. Je nám cťou, že máme v ponuke aj produkty, ktoré na Slovensku zatiaľ nikto nepredáva a sú úžasné, ale aj produkty slovenských a svetových značiek, ktoré poznáte.

 

Newsletter

# lovel FB a Instragram

 • dxDizajnový tovar
  Originálny, certifikovaný a štýlový
 • dxDopravu zaplatíme radi 
  Doprava zadarmo pri obj. nad 99 €
 • dxTel. objednávky 0944 007 221
  Sme tu pre Vás Po - Pia: od 8:00 - 15:00
 • dxVrátenie/ výmena do 30 dní
  Ako vrátiť/ vymeniť tovar? 

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV